Kategoriler

Kurumsal Yapımız

About

2008 Yılında Okul Marketim Eğitim Ürün ve Hizmetleri olarak sektörde yerini alan Şirketimiz;

İlköğretim ve Okul Öncesi Eğitim Kurumlarına yönelik; 3D Sinema Gösterimi , Planetaryum Uzay Çadırları , Kendi Filminde Oyna fantastik stüdyo, hologram konser albümleri, VR sanal gerçeklik gözlükleri ile sanal laboratuvar, hologram karagöz hacivat gibi eğitsel etkinlikleri okullarda çocuklarımız ile buluşturmaktadır. Okul Marketim ayrıca vermiş olduğu hizmetlerin sistem satışı ( bayiliği )olmak üzere bir çok alanda yenilikçi yaklaşımlarla faaliyet göstermektedir. Okul Marketim vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra Kurumsal Sosyal Sorumluluk ilkesi ile özellikle engelli öğrencilere dönük ücretsiz faaliyetleri, çevreye duyarlı şirket yönetimi ile topluma değer katmaktadır.

Profesyonel Ar-Ge Birimi sayesinde sektörün ilklerini uygulamada yetkinleşen Okul Marketim, 2010 Yılı Ekim ayında oluşturmaya başladığı bayi ağını kısa sürede 55 Bayi sayısına ulaştırarak Ülke genelinde sektörün lider firması olmuştur. 2017 Yılı sonunda ISO9001 Kalite Belgesini almayı misyon edinen Okul Marketim, siz değerli paydaşlarımızın destek ve katılımı ile Eğitim ve Eğlence Sektörünün parlayan yıldızı olmaya, inovatif yaklaşımları hayata geçirmeye uzun yıllar devam edecektir.

Okul marketim her sene yenilikçi bakış açısı ve uzman Ar-Ge kadrosu ile ürettiği projelerin animasyonlarından, videolarına, yazılımlarından satış ve montajına kadar kendi bünyesindeki stüdyo ve uzman bir ekip ile gerçekleştiren; her sene yatırımcıları ile doğru orantıda büyüyüp gelişen bir firmadır. Hakkımızda daha fazla bilgi edinebilmek için lütfen, temsilcilerimiz veya e-mail aracılığı ile iletişime geçiniz.

MİSYONUMUZ ( Var olma nedenimiz)

"Tüm hayal gücü ve enerjimizi kullanarak sunacağımız hizmetlerle; sanatsal , kültürel sunum ve materyallerle sosyal mutluluklar oluşturarak hizmetlerimizden faydalanan her paydaşımızı gülümsetmektir"

VİZYONUMUZ (Gelecek hayalimiz)

Ortak payda ve mutlulukların odak noktasında buluşmak amacıyla sunacağımız eğitimsel ve sosyal organizasyonları, evrensel bilgi ve teknolojilerle sürekli destekleyerek, eğitim ve eğlence sektöründe akla ilk gelen, en hızlı çözüm ortağı olmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ ( Etik kurallarımız)

  • Koşulsuz Paydaş Memnuniyeti,
  • Dürüstlük ve şeffaflık,
  • Çevreye ve sürdürülebilir geleceğe saygı,
  • Sosyal Sorumluluğa içten bağlılık,
  • İnsana ve dolayısı ile öğrenciye saygı, koşulsuz sevgi,
  • Türk Milli Eğitim Sisteminin Genel amaçlarına bağlılık,